Editorial – Lexo.al
Opozitë me qira

Nga Mero Baze Një grup punëtorësh që kanë punuar në guroret e malit të Tomorrit,.

Denoncimi real që po na bën Adriatik Llalla

Nga Mero Baze Qeveria amerikane po bën kujdes të përsërisë faktin se ka arsye të.

Profili/ Princesha e kancelares Angela Merkel, që pritet t’i zërë vendin

Nga Enver Robelli Annegret Kramp-Karrenbauer është një zonjë me humor. Për shkak se emri dhe.

Lidhuni që të mos vdisni!

Nga Eduard Zaloshnja Nga informacionet që janë dhënë në media, për aksidentin tragjik të Velipojës.

Çfarë është sot, “Patriotizëm” për opozitën?

Nga Mero Baze Opozita ka një qëndrim konfuz ndaj Edi Ramës si kryeministër, për ta.

Kërcënimi rus në Bosnjë është i vërtetë

Nga Jasmin Mujanoviç Prania e paraushtarakëve serbë të trajnuar nga Rusia, zyrtarëve nga Osetia Jugore.

Çfarë mund ta ndryshojë lojën në Ballkanin Perëndimor

Nga Milena Harito Më 6 shkurt 2018, në strategjinë e re të Komisionit Evropian për.

“Ujqërit e dëborës” në Korçë VS “Ujqërit e pazareve” në Tiranë

Nga Fatjon Baze Një numër i madh tifozash dhe qytetarësh korçarë dolën sot në një.

Më duket se duhet të hidhemi të gjithë në det, që të shpëtojmë…

Nga Shpëtim Nazarko Rrëmuja e krijuar së fundmi me deklaratën e presidentit që kundërshton dhënien.

57 % e gjyqtarëve të Shkallës së Parë s’arrijnë të justifikojnë miliona euro pasuri

Nga Aleksandra Bogdani Rreth 57 për qind e gjyqtarëve të shkallës së parë në Shqipëri.