Britanikja nxjerr gjoksin sheshit, është komplet transparente! (Foto) – Lexo.al

Britanikja nxjerr gjoksin sheshit, është komplet transparente! (Foto)

Ajo kohët e fundit ka arritur peshën e dëshiruar përmes palestrës dhe dietave rigoroze.

E Sophie Kasaei tregoi me krenari edhe një herë format e saj seksi, në një paraqitje tjetër në Newcastle, shkruan Daily Mail.

Ylli 28-vjeçar dukej sensacionale me një veshje xhins, të kombinuar me sytjena të bardha, me të cilat tregoi gjoksin, madje edhe thithkat./e.e

Array
(
  [columns] => 1
  [size] => large
  [ids] => 500933,500934,500935,500936,500937,500938,500940
  [src] => Array
    (
    )

)