Biondja vjen e ‘nxehtë’ në kalendarin për 2018 (Foto) – Lexo.al

Biondja vjen e ‘nxehtë’ në kalendarin për 2018 (Foto)

Kanë qarkulluar lajme se ajo është në lidhje me Philip Parker nga Celebs go Dating.

Dhe 29 vjeçarja Jorgie Porter dukej pozitive dhe tejet seksi, derisa ka publikuar fotografitë e reja në bikini, pjesë të kalendarit për vitin 2018 në Los Angeles.

Ish aktorja e Hollyoaks ka treguar linjat perfekte trupore e veshur në bikini të ndryshme, duke e bërë të nxehtë kalendarin.

Array
(
  [columns] => 1
  [size] => large
  [ids] => 385117,385118,385119,385120,385121,385122,385123,385124
  [src] => Array
    (
    )

)

Të ngjashme