Flogerti – Lexo.al
Holanda rrëzon çdo aludim: Nuk ka rikthim vizash për Shqipërinë! Këto vendime i merr KE dhe jo vendet anëtare të BE-së

Debatit të fryrë nga mediat për një rikthim të mundshëm të vizave për Shqipërinë nga.

FATI YT/ HOROSKOPI, 2 TETOR 2017

DASHI:    Mos u tregoni të nxituar kur të merrni një vendim të rëndësishëm. Reflektoni.

Video/ Klaudia Pepa trondit rrjetin: Publikon videon më sensuale që keni parë deri më sot

Është përhapur së fundmi në rrjete sociale një sfidë e quajtur “Belly sensual challenge” që.

E kishte kthyer klasën në një ‘strofull seksi’, 6 vjet burg për mësuesen

Një mësuese që sipas prokuroreve e kishte kthyer klasën e saj në një ‘strofull seksi’.

Nëse hani këto ushqime me barkun bosh, rrezikoni atak kardiak

Stomaku reagon në mënyra të ndryshme ndaj ushqimeve të caktuara kur ai është bosh. Disa.

Pse u tremb Basha nga fjalimi i fshatares Loku?

Nga Flogert Muça* Ishte ndër ato rastet kur një reagim përhapet me shpejtësi si për.

Të bësh Shooping është si të bësh seks. Pse?

Ok, është e vërtetë që paraja nuk e blen lumturinë por të paktën na e.

E kthyen shtëpinë në “serë” kanabisi, kush janë dy shqiptarët e ndaluar në Angli

Dy shqiptarë të arrestuar në Angli mund të përballen me dëbimin nga ky shtet për.

Kundër Madridit, revolta e pizhamave

Ndeshja e referendumit për pavarësinë e Katalonjës mbyllet me një vigjilje shumë të tensionuar. Aq.

“Myslimanët nuk kanë asgjë as më Skënderbeun dhe as me figurat e tjera të shquara shqiptare”

Ekstremizmi i dhunshëm është një ndër sfidat e reja që janë shfaqur edhe në Ballkan.