Aksident i rëndë në sheshin ‘Nënë Tereza’ – Lexo.al

Aksident i rëndë në sheshin ‘Nënë Tereza’

Mësohet se para pak minutash në sheshin ‘Nënë Tereza’ ka ndodhur një aksident i rëndë.

Dy të rinj, një djalë dhe një vajzë, po udhëtonin me motor kur janë përplasur nga një makine e tipit BMW.

Bëhet me dije se dy të rinjtë janë plagosur rëndë dhe janë në gjendje kritike për jetën.

Të ngjashme